Oprawy licencjackie

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

biała okładka PRACA LICENCJACKA A4+ (AA-C)

0opinie
18.4920.33

Okleina gładka posiada lekki wzorek imitacji skóry, odporna na wilgoć i zarysowania. Kolor jednolity biały. Oprawione dokumenty mają niepowtarzalną prezencję. Okładki nadają się do złocenia matrycowego i bez matrycowego.

Okładka różowa PRACA LICENCJACKA A4+ (AA-C)

0opinie
18.7620.33

Okleina gładka bez żadnego wzoru, odporna na wilgoć i zarysowania. Kolor jednolity różowy. Oprawione dokumenty mają niepowtarzalną prezencję. Okładki nadają się do złocenia matrycowego i bezmatrycowego.

okładka fioletowa PRACA LICENCJACKA A4 1 szt. 7 – 16mm

0opinie
17.4019.43

Okładka idealnie nadaje się do wszelkiego typu opraw. Odporna na wilgoć i zarysowania. Sprawdza się w oprawach prac, dzienników, dokumentów, książek…, jest bardzo efektywna, trwała i praktyczna. Dobrze zabezpiecza i nadaje wyższą rangę oprawianym dokumentom. Nadaje się do złocenia matrycowego na zimno i na gorąco, można wykonać nadruk sitodruk.

PRACA LICENCJACKA okładka beżowa A4 1 szt. 7 – 16mm

0opinie
19.9321.89

Okładka idealnie nadają się do wszelkiego typu opraw. Odporna na wilgoć i zarysowania. Sprawdza się w oprawach prac, dzienników, pamiętników…, jest bardzo efektywna, trwała i praktyczna. Dobrze zabezpiecza i nadaje wyższą rangę oprawianym dokumentom. Nadaje się do złocenia matrycowego i bez matrycowego.

Okładka srebrna z napisem PRACA LICENCJACKA A4+ (AA-C)

0opinie
22.0023.49

Okleina srebrna posiada regularne wzory. Kolor zmienny, metaliczny srebrny. Oprawione dokumenty mają niepowtarzalną prezencję. Okładki nadają się do złocenia matrycowego, brak możliwości złocenia bezmatrycowego.

56%

okładka kanałowa twarda bordowa PRACA LICENCJACKA C

0opinie
18.46 8.12 (8.12 z VAT)

Okładka do oprawy pracy licencjackiej w rozmiarze C. Oprawić można do 145 kartek 80g. Kolor złocenia – złoto. .

Okładka jasno niebieska z napisem PRACA LICENCJACKA A4+

0opinie
12.8516.61

Okleina posiada doskonałe i efektowne wykończenie powierzchni, zabezpieczonej dodatkową warstwą ochronną. Na jej powierzchni można wykonać tłoczenie na zimno lub folią na gorąco. Okładka gładka posiada lekki wzorek , odporna na wilgoć i zarysowania. Kolor jasny niebieski. Oprawione dokumenty mają niepowtarzalną prezencję.

54%

okładka kanałowa twarda bordowa PRACA LICENCJACKA A

0opinie
18.46 8.49 (8.49 z VAT)

Okładka do oprawy pracy licencjackiej w rozmiarze A. Oprawić można do 80 kartek 80g. Kolor złocenia – złoto. Okładka z logotypem UJ.

Okładka bordowa/czerwona z napisem PRACA LICENCJACKA A4+ (AA-C)

0opinie
22.0023.49

Okleina srebrna posiada regularne wzory. Kolor zmienny metaliczny bordowy/czerwony. Oprawione dokumenty mają niepowtarzalną prezencję. Okładki nadają się do złocenia matrycowego, brak możliwości złocenia bezmatrycowego.

NEWSLETTER

Zapisz Się Do Newslettera

....